• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Комарівський шкільний освітній округ

Комарівський шкільний освітній округ створений на підставі розпорядження Чернігівської обласної державної адміністрації № 335 від 04.09.2007 року, розпорядження Борзнянської районної державної адміністрації № 328 від 10.09.2007 року, рішення 12 сесії 5 скликання Комарівської сільської ради від 29.08.2007 року та діє на підставі Положення про освітній округ і Договору про створення навчально-виховного об’єднання «Комарівський шкільний освітній округ».

Управління освітнім округом здійснює його рада.

До навчально-виховного об’єднання «Комарівський шкільний освітній округ» входить 5 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів (Оленівська, Берестовецька, Прохорська, Красносільська, Комарівська) та Оленівський, Комарівський, Прохорський, Красносільський Берестовецький дитячі садки.

Для забезпечення ефективної діяльності округу розроблено план спільних заходів шкіл у 2015-2016 навчальному році, єдиний робочий навчальний план.

З метою забезпечення можливостей для рівного доступу учнівської молоді до якісної освіти та активізації роботи з обдарованими дітьми за рахунок використання годин варіативної складової на базі Комарівської опорної школи функціонують міжшкільні факультативи з інформатики, трудового навчання за напрямком декоративно-прикладного мистецтва, міжшкільний гурток «Бойовий гопак» .

У структурі методичної роботи діє міжшкільне ММО вчителів української мови й літератури, математики й фізики, класних керівників,творча група вчителів історії, школа педагогічної майстерності учителів початкових класів.

Упродовж останніх років на базі опорної школи успішно реалізуються проекти «Творча обдарованість», «Літературне краєзнавство», мініпроект «Організація здоров’язберігаючого дозвілля».

Проект «Краєзнавство Борзнянщини» став ключовою ідеєю для реалізації проблеми «Виховання духовності на місцевому краєзнавчому матеріалі», яка успішно діє в усіх 5 школах округу. З реалізації цього напрямку роботи директором Комарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Порубай Н.Г створено програму, затверджену науковою радою ЧОІППО ім. К.Д.Ушинського «Краю мій рідний, Борзнянщино мила», навчальну програму гуртка «Краєзнавство Борзнянщини», яка успішно апробована в школі й широко впроваджується в окрузі.

Набула нового змісту робота шкільних музеїв, діяльністю яких керує рада краєзнавчого музею «Краяни», що працює на базі опорної школи. Як результат цієї роботи «Світлиця» Оленівської ЗОШ І-ІІІ ст. зайняла перше місце в обласному конкурсі-огляді кімнат-музеїв. Значні досягнення за напрямком «Краєзнавство» має вчитель історії Комарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Кантур Ю.І., лауреат обласного етапу історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України». Учениця 9 класу Комарівської ЗОШ І-ІІІ ст. Кантур Мирослава за підсумками ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН нагороджена дипломом ІІІ ступеня за роботу «Ягодовські» в секції «Історія України» за краєзнавчим напрямком.

В обласному конкурсі «На кращу модель опорної школи» Комарівська ЗОШ І-ІІІ ст. посіла третє місце.

Краща модель опорної школи

Кiлькiсть переглядiв: 806

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.