Візитка школи

/Files/photogallery/1098/IMG_1522.JPG

Комарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Комарівської сільської ради

Борзнянського району Чернігівської області

Юридична адреса: вул. В. Білозерського, 17, с. Комарівка, Борзнянський район, Чернігівська область, 16442

Електронна адреса: komskola@ukr.net

Директор - Порубай Наталія Григорівна

У Комарівській ЗОШ І-ІІІ ступенів навчається у 2019-2020 н.р. – 79 учнів. У старшій школі здійснюється вивчення профільного предмета - українська мова. Освітній процес забезпечує 20 педагогічних працівників.

Для задоволення потреб дітей у закладі функціонують шкільна їдальня на 50 посадкових місць, 2 майстерні, 1 спортивна та тренажерна зали, 1 бібліотека, 1 актова зала.

Наявні кабінети із сучасним обладнанням – 2 (інформатики , біології).

Кількість персональних комп’ютерів у закладі: 20_, із них підключено до Інтернету – 1.

Кількість інтерактивних комплексів - 3.

У закладі освіти наявні спортивні споруди (футбольне, волейбольне поле, спортивний майданчик, тренажерний комплекс).

Педагогічним колективом Комарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів забезпечується надання учням якісних освітніх послуг.

Заклад освіти є базовим загальноосвітнім навчальним закладом для проведення дослідно-експериментальної роботи «Науково-методичні засади впровадження фінансової грамотності в освітній процес навчальних закладів» на 2012-2019 роки.

Учителі математики ефективно впроваджують матеріали педагогічного експерименту з впровадження освітніх інноваційних технологій навчання математики з проблеми «Теоретико-методичні засади комп’ютерного моделювання динамічних об’єктів у процесі вивчення математики в загальноосвітній школі».

У 2019-2020 навчальному році інститутом модернізації змісту освіти та інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України у закладі освіти проводився експеримент із впровадження хмарних сервісів в освітній процес.

Методична робота в закладі здійснюється на основі модульно-мережевої системи на дистантній основі.

Педагоги впроваджують в практику роботи матеріали комп’ютерної бібліотечно-інформаційної системи «Шкільна електронна бібліотека «ШБІЦ-інфо».

Заклад долучився до пілотування матеріалів курсу з громадянської освіти. Проект реалізується в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що здійснюється Pact в Україні та фінансується USAID.

Інноваційним підходом до методичної діяльності є співпраця школи з Національним університетом менеджменту освіти.

Учні закладу є активними учасниками експериментальної та дослідницької роботи. За останні п’ять років мають 5 дипломів обласного рівня конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:

Кантур Мирослава – «Ягодовські: вони служили Богу і державі», диплом І ступеня, 2012

Пивовар Вікторія, «Борзнянські Забіли», диплом ІІ ступеня, 2013

Куранда Марина – «Храми Борзнянщини», диплом І ступеня, 2013

Чумак Сергій – «Жінки в житті і творчості Тараса», диплом І ступеня, 2014

Кантур Максим – науково-дослідницька робота «Борзнянщина Монастирська: обителі та маєтності, диплом ІІІ ступеня, 2017

Педагогічний та учнівський колективи Комарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів беруть участь у різноманітних заходах обласного та всеукраїнського рівнів.

Куделя О.І.,учитель фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни» Комарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, майор (запасу), учасник бойових дій у зоні АТО, став лауреатом обласного туру «Учитель року » у номінації «Захист Вітчизни».

В обласному етапі «Джерело творчості» Куранда О.М.,учитель інформатики Комарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, посів ІІІ місце.

Досвідом впровадження дистанційної освіти, використання інформатизованого, інноваційного освітнього простору в управлінській та методичній роботі поділилася на обласному вебінарі директор школи Порубай Н.Г., а заступника з НВР Курінська Т.П. та учитель інформатики Куранди О.М - на районних вебінарах.

Учні закладу освіти:

- переможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Збережи себе» з теми «Екологічні проблеми Чернігівщини»

- переможці обласного конкурсу навчально-дослідних ділянок

- переможці обласного етапу Турніру юних знавців курсу «Фінансова грамотність» всеукраїнського рівня (2017)

- учасники Всеукраїнського відкритого он-лайн уроку «З Україною в серці» в номінаціях «Де козак, там і слава» та «Що не край, то і звичай» .

/Files/photogallery/1005/IMG_7538.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 254

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.