• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Дослідно-екперементальна робота

З 2013 року Комарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів має статус дослідно-експериментального майданчика регіонального рівня з проблеми «Теоретико-методичні засади комп’ютерного моделювання динамічних об’єктів у процесі вивчення математики в загальноосвітній школі». Учителі математики Комарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кантур Г.М., Фесенко В.М., Куранда О.М. організують різнопланову навчально-пізнавальну діяльність учнів, створюють стимулююче, розвивальне освітнє середовище за рахунок моделювання та дослідження у динаміці властивостей і залежностей математичних об’єктів, використовують у практиці ППЗ типу «Динамічна математика», а саме пакети: GRAN, DG. Педагоги систематично виконують геометричні побудови у програмах комп’ютерного моделювання, що дозволяє: відтворювати моделі математичних об’єктів у динаміці, досліджувати і моделювати їхні властивості і залежності, спонукаючи учнів до власних «відкриттів» нових для них знань, до змістових узагальнень; моделювати і розгортати математичний експеримент на очах учнів, залучати їх до власної дослідницької (творчої) діяльності.
Крім того, дані ППЗ мають прозорий, зрозумілий інтерфейс, є виключно простими в освоєнні, тому використання їх у навчальному процесі є корисним, як для вчителів математики, так і для учнів загальноосвітньої школи. Виконані у середовищі ППЗ GRAN1, GRAN2D рисунки мають якісне зображення, легко редагуються і експортуються в інші програми, наприклад Microsoft Word або інші редактори, що підвищує цінність такого програмного забезпечення.
Учителі математики Комарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кантур Г.М., Фесенко В.М., Куранда О.М. діляться досвідом роботи з учителями математики округу. Систематично виступають з доповідями на засіданні методичного об’єднання учителів математики і фізики Комарівського ШОО. Спілкуються дистанційно, підтримують зв'язок з керівником дослідно-експерементального майданчика, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри природничо-математичних дисциплін ЧОІППО імені К. Д. Ушинського Грамбовською Л. В.

Презентації до уроків з використанням матеріалів експеременту

Кiлькiсть переглядiв: 55

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.